Náš Wing Chun je pro tebe vhodný, pokud se chceš naučit rychle a efektivně ubránit, chceš si zlepšit fyzickou kondici, chceš být zdravější, chceš být uvolněnější, chceš se učit a poznávat nové věci a především tě baví cvičit.

 

 

Staň se součástí naší školy

Začni teď

 

1. Vyber si den a místo, které ti nejvíce vyhovuje
2. Přijď a přidej se k nám

 

 

Nábor dospělých

 
Styl naší školy je přímý, nesvazují ho žádná zbytečná pravidla, a nejen proto je mimořádně účinný.
 
Na základě naby/itých dovedností, Wing Chun technik a myšlenek se naučíš skutečně funkční sebeobranný systém, který zohledňuje tvé fyzické i psychické vlastnosti. Prostřednictvím našeho tréninku si navíc zlepšíš i svou fyzickou kondici.
Svůj “kung” si u nás odcvičíš, kouzla učíme jen vyjímečně 🙂
 
Pokud je ti 15 – 55 let a máš chuť cvičit, přijď si trénink vyzkoušet. Nemusíš mít zkušenost s bojovým uměním, rádi ti vše vysvětlíme a naučíme.
 
Trénink je vždy rozdělený na dva hlavní bloky, trvající hodinu a půl. Je na tobě, jestli budeš cvičit tři hodiny nebo hodinu a půl. Vybrat si můžeš z pěti tréninků týdně.
Začátečníci a pokročilí u nás trénují hned od začátku společně v jedné skupině, což má přínos pro obě skupiny. Pokud budeš trénovat s pokročilejším žákem, pomůže ti cvik zvládnout a vyhnout se tak zbytečným začátečnickým chybám.
 
Na první trénink budeš potřebovat: sálovou obuv, cvičební kalhoty, bílé/ světlé triko, ručník a pití. Později také chrániče na zuby a lapu.
 
První zkušební trénink je zdarma.
 

 
 

Nábor dětí

Pořádáme nábor dětí od 6 let na školní rok 2020/2021

Pokud tě baví cvičit, chceš se hýbat, naučit se bránit a poznat nové kamarády, přijď si k nám vyzkoušet trénink. Tréninky vedeme v duchu sportovně-bojové všestranné pohybové zdatnosti s ohledem na zdravý rozvoj. Wing Chun Kung Fu vyučujeme děti především formou bojových her a soutěží.

 

Děti a junioři využívají vlastní barevné rozlišení dle odcvičených let


 
Na první trénink budeš potřebovat: sálovou obuv, cvičební kalhoty, bílé/ světlé triko, ručník, pití a kartičku pojištěnce. Později také lapu.
 
Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů. Děti tím vedeme k samostatnosti, snažíme se docílit maximální soustředěnosti na průběh hodiny a zajištění bezpečnosti.
 
První zkušební trénink je zdarma.