NÁŠ WING CHUN JE PRO TEBE VHODNÝ, POKUD SE CHCEŠ NAUČIT RYCHLE A EFEKTIVNĚ UBRÁNIT, CHCEŠ SI ZLEPŠIT FYZICKOU KONDICI, CHCEŠ BÝT ZDRAVĚJŠÍ, CHCEŠ BÝT UVOLNĚNĚJŠÍ, CHCEŠ SE UČIT A POZNÁVAT NOVÉ VĚCI A PŘEDEVŠÍM TĚ BAVÍ CVIČIT

 

Staň se součástí naší školy

začni teď

Vyber si den a místo, které ti nejvíce vyhovuje
Přijď a přidej se k nám

Nábor dospělých

Styl naší školy je přímý, nesvazují ho žádná zbytečná pravidla, a nejen proto je mimořádně účinný.

Na základě naby/itých dovedností, Wing Chun technik a myšlenek se naučíš skutečně funkční sebeobranný systém, který zohledňuje tvé fyzické i psychické vlastnosti. Prostřednictvím našeho tréninku si navíc zlepšíš i svou fyzickou kondici.
Svůj “kung” si u nás odcvičíš, kouzla učíme jen výjimečně 🙂

Pokud je ti 15 – 55 let a máš chuť cvičit, přijď si trénink vyzkoušet. Nemusíš mít zkušenost s bojovým uměním, rádi ti vše vysvětlíme a naučíme. Trénink je vždy rozdělený na dva hlavní bloky, trvající hodinu a půl. Je na tobě, jestli budeš cvičit tři hodiny nebo hodinu a půl. Vybrat si můžeš z několika tréninků týdně. Začátečníci a pokročilí u nás trénují hned od začátku společně v jedné skupině, což má přínos pro obě skupiny. Pokud budeš trénovat s pokročilejším žákem, pomůže ti cvik zvládnout a vyhnout se tak zbytečným začátečnickým chybám.

Na první trénink budeš potřebovat: sálovou obuv, cvičební kalhoty, bílé/ světlé triko, ručník a pití. Později také chrániče na zuby a lapu.

První zkušební trénink je zdarma.

Petr Brunner Wing Chun

Nábor dětí

Pokud tě baví cvičit, chceš se hýbat, naučit se bránit a poznat nové kamarády, přijď si k nám vyzkoušet trénink.
Tréninky vedeme v duchu sportovně-bojové všestranné pohybové zdatnosti s ohledem na zdravý rozvoj.
Wing Chun Kung Fu vyučujeme děti především formou bojových her a soutěží.

Na první trénink budeš potřebovat: sálovou obuv, cvičební kalhoty, bílé/ světlé triko, ručník, pití a kartičku pojištěnce. Později také lapu. Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů. Děti tím vedeme k samostatnosti, snažíme se docílit maximální soustředěnosti na průběh hodiny a zajištění bezpečnosti.

První zkušební trénink je zdarma.